O firmě

Profil společnosti

Textilní divize společnosti ABORIGINAL Company s.r.o. vznikla před deseti lety za účelem dovozu kvalitních světových výrobků zejména v textilní oblasti, které dle našeho názoru chybí jak v Česku, tak i v Evropě.

Vycházíme z toho, že rozdíl mezi Evropou a Asií pozná každý, kdo tuto dlouhou cestu podnikl. My jsme hlavní rozdíl objevili v  barvách. Česko i celá Evropa je černobílá, všichni lidé chodí v tmavých oblecích a k nim nosí bílé nebo světlé košile. Zde bohužel nevidíme rozdíl ani mezi muži a ženami. Přitom každý chce být moderně oblečený, pohledný a líbit se svým protějškům. Bohužel to v praxi dokazujeme právě tím, že se oblékneme stejně, jako všichni ostatní.

Když jsme poprvé před deseti lety navštívili Indii, kde jsme hledali nový produkt, byli jsme uchváceni barvami, které nosí tamní ženy, ale i muži. Tak širokou paletu barev a možná i díky tomu tak příjemné lidi jsme v Evropě ani na světových veletrzích nepotkali.  Okamžitě jsme pochopili, že Evropě chybí zejména barvy. Proto jsme hledali produkty, které by byly pro Evropu nositelné a objevili jsme šály - pašmíny.

Tento úžasný produkt, který se vyrábí v tolika tisících barevných kombinacích nás uchvátil na první pohled a rozhodli jsme se ho vyzkoušet pro český a evropský trh.

Naším cílem do budoucna je oslovovat nejen ženy, které tyto šály milují od prvního nákupu, ale udělat malou "revoluci" i ve světě mužů, kde se trendy mění velice pomalu. Nošení šátků a šál není v naší zemí ještě typické a toto bychom rádi změnili.

Věříme, že si naše produkty budete užívat každý den po celý rok, protože jejich vlastnosti a příjemný hebký přírodní materiál, který nevyžaduje téměř žádnou údržbu (snad kromě prvního vyžehlení) byl pro Vás jako stvořen.

Zamilujte se jako my i VY...